Praca na stanowisku samodzielna księgowa/ samodzielny księgowy

Poszukujemy pracownika na stanowisko  samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

Zakres obowiązków:

– prowadzenie pełnej księgowości,

– prowadzenie ewidencji środków trwałych,

– sporządzanie analiz i sprawozdań finansowych,

– sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT),

– bezpośrednia współpraca z klientami i kontrahentami.

Oczekiwania:

– kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

– wykształcenie wyższe ekonomiczne,

– znajomość zagadnień podatkowych (PIT, VAT, CIT),

– umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy,

– umiejętność analitycznego myślenia,

– zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-możliwość rozwoju przez szkolenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres : sekretariat@tbs.jaslo.biz   lub o dostarczenie osobiście do siedziby firmy: TBS- ABK Sp. z o.o., ul. Kochanowskiego 3, 38-200 Jasło  w terminie do 25.10.2019r.